КиївВорзель
премиум номер
vip номер с камином irisHotels
vip номер irisHotels
номер гостиницы irisHotels
лобби-бар irisHotels

Дозвілля та розваги у Ворзелі

Ворзель - це красиве, затишне селище в Київській області оточене лісами з чистим повітрям та приємним помірним кліматом. Тутешні дубові, соснові та березові ліси займають 750 га, а вся територія за кліматичними та іншими цілющими особливостями визнана рівною знаменитому Кисловодську. Чисте та свіже повітря робить Ворзель дуже привабливим для людей, які бажають оздоровитися, особливо для людей із серцево-судинними захворюваннями та хворобами дихальних шляхів.

Ворзель має низку визначних пам'яток, в основному природних. Основні з них: "Березовий Гай", "Тюльпанове дерево", "Уварівський дім", численні лісові заповідники місцевого значення. Через Ворзель також протікає маленька річка Рокач. На цій річці розташований "Ворзельський ставок". Територія ставки добре облаштована, має кілька ресторанів, пляж, а також парк.

У Ворзелі розташований житловий комплекс GreenPark (Зелений парк), який має все необхідне для комфортного проживання. Заміський житловий комплекс "GreenPark" втілює в життя мрії людей, які після інтенсивного міського життя мріють поринути у райський куточок землі, де ніщо не обтяжить їхній відпочинок, адже у Ворзелі добре жити тим, хто любить ліс та тишу. Ворзель нагадує Пущу-водицю з її санаторіями, тільки без трамваїв та інших характерних прикмет того, що поряд причаївся мегаполіс: такі ж тихі вулички сховалися під кронами високих дубів та сосен будиночки.

Поруч знаходиться парк "Перемога", який межує з озером біля ресторану "Шкіпер" та СПА центром. Міні-готель irisHotels знаходиться поблизу Києва у мальовничому курортному місті Ворзель. Це місце втілює в життя бажання людей, які мріють утекти від міської метушні. Ліси у селищі Ворзель створюють особливі природно-кліматичні умови. Прогулянки на чистому, свіжому повітрі роблять місто ще більш привабливим для тих людей, які бажають оздоровитись.

Звідки: Куди: