КиївВорзель
премиум номер
vip номер с камином irisHotels
vip номер irisHotels
номер гостиницы irisHotels
лобби-бар irisHotels
Заїзд Виїзд

irisHotels Київ - Правила проживання

Check-inз 14:00

Check-outдо 12:00

Шановні гості!

При бронюванні трьох або більше номерів потрібна передплата в розмірі 50% від вартості бронювання. Після оформлення бронювання адміністрація готелю зв'яжеться з Вами та надасть більш детальну інформацію.

Заїзд до 14:00 можливий за наявності вільних номерів. Пізній виїзд до 18:00 оплачується 50% вартості номеру, після 18:00 стягується повна вартість. Оплата за надання готельних послуг здійснюється безготівковим, готівковим розрахунком або міжнародними платіжними системами VISA, MasterCard, Cirrus Maestro.

Звертаємо вашу увагу, що додатковий туристичний збір у розмірі 28.40 грн/день для громадян України та 71 грн/день для іноземних громадян буде доданий до фінального рахунку.

При скасуванні бронювання менш ніж за 3 доби до дати заселення стягується штраф у розмірі проживання однієї доби. У разі негарантованого бронювання бронь дотримується до 18.00

За детальною інформацією зверніться до співробітників готелю.

Ми чекаємо на Вас! Формат нашого готелю головним чином орієнтований на людей, які втомлюються від суєти класичних готелів і віддають перевагу домашньому затишку, спокою, повній конфіденційності та ексклюзивній увазі обслуговуючого персоналу. Ласкаво просимо до нашого готелю!

Звідки: Куди: